Кошик
20 відгуків
УкраинаХарківська областьХарківПлехановская 117, 1 этаж
ТОВ "СІМ ТРЕЙД ГРУП"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Радіатор Djoul сталевий TYPE22 H500 L=600, фото 2
Радіатор Djoul сталевий TYPE22 H500 L=600, фото 3
Радіатор Djoul сталевий TYPE22 H500 L=600, фото 2
Радіатор Djoul сталевий TYPE22 H500 L=600, фото 2
Радіатор Djoul сталевий TYPE22 H500 L=600, фото 3

Радіатор Djoul сталевий TYPE22 H500 L=600

Опис
Інформація для замовлення
Сталевий радіатор DaVinci, виготовляється на заводі U. S. Steel Košice, який знаходиться в Словаччині. Корпорація вже більше 100 років займається виробництвом і обробкою сталі і належить до наикрупнейшим в світі виробників. Компанія U. S. Steel Košice, є одним з провідних виробників листового прокату в центральній Європі. Крім листової сталі компанія виробляє спірально зварені труби та сталеві панельні радіатори під торговою маркою Korad, DaVinci. Виробництво сталевих радіаторів має багаторічну традицію вже з 1968 року.

Сталевий радіатор DaVinci:
Виготовляється з листового металу холодного прокату спеціального якості. Кожен радіатор проходить випробування тиском. Радіатори піддаються серії поверхневих обробок: знежирення, фосфатний шар, основна катафоретіческая фарба, що покриває шар, порошкове sert_dvпокрытие нанесене електростатичним способом
Катафоретическое покрытие поверхностной порошковой краской. Особое внимание уделяется защите радиатора во время хранения и транспортировки. Каждый радиатор защищён картонной упаковкой, а углы защищены треугольным пластиковым профилем. Радиаторы упакованы в защитную полиэтиленовую плёнку и хранятся на деревянных паллетах.

Стальной радиатор Давинчи, DaVinci  изготавливается в Словакии. Стальной радиатор Давинчи, DaVinci сертифицирован в Украине.

Стальные радиаторы DaVinci являются современным продуктом высокого качества.

Стальной радиатор Давинчи это европейское качество.

Материал:
Панельний радіатор DaVinci і конвектор зроблені зі сталевих листів холодного прокату вироблених компанією U. S. Steel Košice відповідно до STN EN10130+A1. Вжиті листи низькою вуглецевої сталі характеризуються підвищеною міцністю і хорошою зварюваністю.
  • Ціна: 1 380,52 грн.